Інформація про заклад

Розташований санаторій в підніжжі гір Карпат на березі мальовничої річки „Свіча” за три кілометри від автотраси Львів – Івано – Франківськ у лісовому масиві Прикарпатської низовини, з помірно континентальним кліматом, який сприятливо впливає на центральну нервову систему та органи дихання. Мальовничі гірські хребти, хвойні і мішані ліси та географічне положення в центрі Європи створили тут цілющий мікроклімат, який разом з рослинними та мінеральними ресурсами здавна використовувались для лікування та реабілітації здоров’я  людини.

територія закладу благоустроєна: асфальтована та викладена плиткою. На території закладу є вмонтовані лавки для відпочинку, квіткові клумби, альтанки та спортивний комплекс.

-санаторій має два цегляні трьох поверхові корпуси для розміщення відпочиваючих в яких налічується 38  номерів, а також півлюкси і люкси. Санаторій пропонує номера на 3,4,5,6 місць з усіма комунальними зручностями, в яких зроблено поточний ремонт приміщень.

Кожен номер включає:

– ванна кімната – умивальник, унітаз , душова кабіна, дзеркало;

– кімната для відпочинку –  стіл, шафа для одягу, крісла, ліжка, приліжкові тумби, приліжкові килимки, індивідуальні джерела штучного освітлення.

– територія закладу благоустроєна: асфальтована та викладена плиткою. На території закладу є вмонтовані лавки для відпочинку, квіткові клумби, альтанки та спортивний комплекс.

– санаторій має власне водопостачання ( холодна і гаряча вода є цілодобово);

– в корпусі санаторію на першому поверсі розташований харчоблок з їдальнею. Харчоблок включає в себе такі відділи: м’ясний,  рибний, овочевий, кондитерський цех, гарячий цех, відділення для миття посуду, службові приміщення. Складські приміщення розташовані окремо в підвальному приміщенні де зберігаються продукти харчування. Кількість місць в їдальні – 100 посадочних місць . В санаторії нормативне збалансоване дієтичне 5 разове харчування. Приготування їжі здійснюється з екологічно чистих продуктів, які підтверджуються сертифікатами якості.

– санаторій має свій бювет мінеральних вод, водолікування, болото лікування, функціонує фізіотерапевтичний кабінет, який оснащений сучасною апаратурою електрофорез, ультразвук, ампліпульс, діодинамік, солюкс, кварц: магніто терапія, терапія променем лазаря. Маємо масажний кабінет. Є ще в нас інгаляторій, кабінет кисневої терапії, кабінет аромотерапії, фітобар,  кабінет кишкових зрошень, підводний душ масаж, стоматологічний кабінет, кабінет нетрадиційних методів лікування.

            В закладі є наявні 2 ізолятори по 4 ліжко-місця. Кожен ізолятор є забезпечений інвентарем та обладнанням.

        Основним природним лікувальним фактором санаторію – Моршинське родовище лікувальних розсолів (мінеральні води без специфічних компонентів і властивостей). Експлуатаційні запаси мінеральних вод Моршинського родовища затверджені по двох ділянках – «Боніфацій» і «Баня». Мінеральні води ділянки «Боніфацій» представлені водами  хлоридно-натрієвого складу з мінералізацією 250-350 г/дм куб. Мінеральні води ділянки «Баня» представлені водами сульфатно-хлоридного магнієво-натрієвого складу з мінералізацією 180-260 г/дм куб. Моршинська мінеральна вода є ефективним засобом для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту  та обміну речовин. Завдяки жовчогінному, сечогінному та послаблюючому ефекту сприяє очищенню організму, виведення радіонуклідів, підвищує імунітет.

 – під час  відпочинку дітей заклад забезпечує цілодобове чергування медичного працівника, який має можливість надання першочергової долікарської допомоги.

-лікувальні процедури відпускаються щоденно з 8.00 до 19.00, включаючи вихідні та святкові дні. Діти постійно знаходяться під наглядом працівників закладу.

-в санаторії працюють кваліфіковані лікарі та медичний персонал: головний лікар, лікар педіатр,лікар терапевт , стоматолог,сестри медичні , інструктор з фізкультури, психолог, культорганізатор,муз.керівник вихователі. Залучаються також спеціалісти із районних та міських лікарень по питання гастроентерології.

– на території санаторію є розміщений спортивний комплекс куди входять волейбольні, гандбольні  площадки, бруси, а також в приміщенні санаторію є розміщені тенісні столи, більярд. Для організації дозвілля відпочиваючих  за негоди на території санаторію є криті павільйони, бесідки. Для організації культурного відпочинку організовуються екскурсії по мальовничих місцях Прикарпаття, вечори відпочинку, різні конкурсні програми, концерти. Заклад забезпечує умови для проведення туристсько –спортивних заходів і має у наявності туристське спорядження.

             Є також обладнане приміщення кіноконцертного залу. Працює також бібліотека, кафе. Заклад є забезпечений спортивним інвентарем , а саме: м’ячі, ракетки, скакалки, тренажери, велотренажери, спортивні кільця і ін. Для клубної роботи з дітьми є обладнане приміщення кіноконцертного залу. Складовою життєдіяльності дітей у закладі є організація роботи гуртків. Графік роботи гуртків складається так, щоб чергувались різні види діяльності (спорт, художня праця, музика, хореографія, театралізація. Робота гуртків  будується з урахуванням короткочасності перебування дітей у закладі, невеликої кількості занять (8-10 за зміну). Тому при закладі є створені такі гуртки: «Краєзнавчий», «Пізнайко», «Юний художник», «Бісеринка», «Ритм», «Футбольний», «Хто швидше», «Шаховий», «Тенісний»,  Кожна дитина має обов’язково побачити результати своєї творчості, в зв’язку з цим робота спрямовується на виконання конкретної справи: навчитися плести з бісеру квітку, вишивати українські візерунки. і.т.д.

              Педагогічний персонал має також навики і відповідний кваліфікаційний рівень для роботи з дітьми дошкільного і шкільного віку. До роботи із дітьми залучаються спеціалісти, які вміють організувати відпочинок  дітей, згуртувати їх, залучити до різноманітних конкурсів, програм, клубної роботи. З цією метою проводяться різноманітні заходи, конкурси, змагання і ін. Для збагачення світогляду дітей в закладі проводяться екскурсії до мальовничих місць Західної України. –   Під час відпочинку дітей в закладі проводяться різноманітні культурно-масові заходи згідно програми та розпорядку дня. Кожний день розпочинається з ранкової зарядки під музику, яку проводить інструктор з фізвиховання.

– санаторій гарантує автотранспорт, за власний рахунок,  для зустрічі та відправлення відпочиваючих із вокзалів і у зворотньому напрямку з дотриманням заходів повної безпеки ; На території санаторію цілодобово є охорона громадського порядку;

– територія санаторію є обгородженою;

– санаторій може прийняти в один заїзд 150 відпочиваючих;