Спортивні конкурси

Лікувально-оздоровчий комплекс «Дружба» дбає про фізичний розвиток дітей, тому пропонує відпочиваючим ряд спортивних змагань та цікавих конкурсів, в яких діти мають можливість максимально показати свої спортивні вміння.

Одним із таких конкурсів є «Веселі старти». В даному спортивному заході діти діляться на команди і проходять різноманітні спортивні естафети.

спорт заходи

Ще одним  цікавим конкурсом є «Спортивний уікенд», в якому учасники можуть проявити не тільки свої фізичні можливості, але й застосувати кмітливість та спритність.

Розважальні конкурси

З метою інтелектуального та духовного розвитку дітей кожного дня в “Дружбі” проводяться різноманітні розважальні заходи.

Одним із таких заходів є “Фотоквест”. В даному конкурсі діти розгадують різноманітні загадки і дружньою командою, яка складається з усіх відпочиваючих групи, бігають по станціях, фотографуючи розгадки та виконують різноманітні завдання.

культ (2)

 

А показати свої костюми в різних номінаціях діти можуть в заході “Elit top model”.

Патріотичні конкурси

“Дружба” піклується про патріотичне виховання дітей. З цією метою в програмі відпочинку заплановано патріотичні культмасові заходи.

Зміна в ЛОК розпочинається патріотичним відкриттям зміни. Діти та вихователі готують українські танці, одягаються в національний одяг.

cKIVZIU35BUwc5q-hKbQdI

Проводятся спрямовані на націоналістичне виховання флешмоби.